Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MAK Zenith. Shiny Black vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 30 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 76 mm. MAK Zenith. Shiny Black kan du köpa från BytHjul för endast 2638 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 638 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Zenith. Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 76 mm |
MAK Zenith. Titanium, 17"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Zenith. Shiny Black från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 8" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Zenith. Titanium från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 8" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Zenith. Titanium från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.