En snygg fälg på 17" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Epica Black Machined Face. Denna fälg är 7.5" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 46 mm. Denna variant av Epica Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 57 mm stort. MAK Epica Black Machined Face kan du köpa från BytHjul för endast 2807 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 807 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Black Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57 mm |
17"-fälg av modellen Epica Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 46 mm.
Epica Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Epica Shiny Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 46 mm.
17"-fälg från MAK av modellen Epica Titanium. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 46 mm.