MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och Stilo-D Black Machined Face 21" är inget undantag. MAK Stilo-D Black Machined Face har en fälgbredd som är 10". MAK Stilo-D Black Machined Face fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114.3 mm (bultcirkel 5/114.3).
Inpressningsdjupet för MAK Stilo-D Black Machined Face är 40 mm. Denna variant av Stilo-D Black Machined Face har ett navhål/centrumhål som är 76 mm stort. MAK Stilo-D Black Machined Face kan du köpa från BytHjul för endast 6888 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 888 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Stilo-D Black Machined Face |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 76 mm |
Fälg från MAK på 21" med modellnamnet Stilo-D Shiny Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 10" och ET-måttet är 40 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Stilo Black Machined Face Bronze är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Speciale Black Machined Face 21" från MAK med 10" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Stilo Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.