MAK Union Shiny Black är en fälg på 21" från MAK. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". MAK Union Shiny Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Union Shiny Black är 58 mm. Denna fälg har ett navhål som är 67 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MAK Union Shiny Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Union Shiny Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 275 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Union Shiny Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 58 mm |
| Navhål | 67 mm |
MAK Union Shiny Black, 17"-fälg, 7" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 48 mm.
MAK Union Shiny Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 38.
Union Shiny Black från MAK. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MAK Union Shiny Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 44 mm.