Denna 17"-fälg från MAK har modellnamnet Epica Titanium. Denna fälg är 7" bred. Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet för MAK Epica Titanium är 50 mm. MAK Epica Titanium har ett centrumhål (navhål) på 67 mm. MAK Epica Titanium kan du köpa från BytHjul för endast 2580 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 580 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Epica Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 67 mm |
Epica Titanium från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Epica Shiny Black 17" från MAK med 7" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Epica Titanium.
Epica Titanium från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.