En snygg fälg på 17" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Davinci Matt Titanium. Fälgens bredd är 7". MAK Davinci Matt Titanium har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Glöm inte kolla att ET 35 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna variant av Davinci Matt Titanium har ett navhål/centrumhål som är 66 mm stort. MAK Davinci Matt Titanium är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Davinci Matt Titanium från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 578 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Matt Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 66 mm |
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Davinci Matt Titanium.
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MAK Davinci Matt Titanium är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.
18"-fälg av modellen Davinci Matt Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 35 mm.
17"-fälg från MAK av modellen Davinci Matt Titanium. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 17" och ET-måttet 50 mm.