MAK NTT Bronze är en fälg på 17" från MAK. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Navhålet på MAK NTT Bronze är 76 mm stort. BytHjul säljer idag MAK NTT Bronze för 2542 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 542 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | NTT Bronze |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 76 mm |
NTT Dark från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
NTT Antracit från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
NTT Dark från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter NTT Bronze.