En snygg fälg på 18" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för NTT Dark. Denna fälg är 7.5" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Denna variant av NTT Dark har ett navhål/centrumhål som är 76 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3019 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 019 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | NTT Dark |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 76 mm |
NTT Dark från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
MAK NTT Bronze, 17"-fälg, 7" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
NTT Antracit från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
NTT Dark 18" från MAK med 7.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.