MAK har många snygga fälgar i sitt utbud och DaVinci Antracit 19" är inget undantag. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MAK DaVinci Antracit har en fälgbredd på 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 32 mm. MAK DaVinci Antracit har ett centrumhål (navhål) på 66.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MAK DaVinci Antracit 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 877 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | DaVinci Antracit |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 32 mm |
| Navhål | 66.1 mm |
18"-fälg av modellen DaVinci Antracit från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 50 mm.
DaVinci Antracit 18" från MAK med 7.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
MAK DaVinci Antracit är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.
MAK DaVinci Antracit är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 5" bredd och ET 40.