En snygg fälg på 18" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för DaVinci Antracit. Fälgens bredd är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/114.3.
Denna variant av DaVinci Antracit kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Navhålet på MAK DaVinci Antracit är 67.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MAK DaVinci Antracit. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2802 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 802 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | DaVinci Antracit |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
MAK DaVinci Antracit är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 45.
18"-fälg av modellen DaVinci Antracit från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 50 mm.
Denna 19"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 32 mm. Modellen heter DaVinci Antracit.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter DaVinci Antracit.