MAK Davinci Matt Titanium är en fälg på 17" från MAK. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MAK Davinci Matt Titanium har en fälgbredd på 6.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för MAK Davinci Matt Titanium är 40 mm. Denna variant av Davinci Matt Titanium har ett navhål/centrumhål som är 60 mm stort. BytHjul säljer idag MAK Davinci Matt Titanium för 2507 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 507 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Davinci Matt Titanium |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 60 mm |
17"-fälg av modellen Davinci Matt Titanium från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 45 mm.
Davinci Matt Titanium från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 6.5" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
18"-fälg från MAK av modellen Davinci Matt Titanium. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 18" och ET-måttet 40 mm.
Davinci Matt Titanium från MAK. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.