Med ett pris på 6461 kronor är MAK Speciale Black Machined Face ett bra alternativ bland 22"-fälgarna. Fälgens bredd är 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Detta är en fälg med 74.1 mm stort navhål. Du hittar mer information om MAK Speciale Black Machined Face genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 461 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Speciale Black Machined Face |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
MAK Speciale dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 40.
Speciale Black Machined Face 22" från MAK med 11.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
Speciale Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 56 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
22"-fälg av modellen Speciale Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 28 mm.