X-Mode Gun Metal Machined Face 20" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 11". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Navhålet på MAK X-Mode Gun Metal Machined Face är 74.1 mm stort. MAK X-Mode Gun Metal Machined Face är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK X-Mode Gun Metal Machined Face från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 290 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | X-Mode Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 74.1 mm |
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MAK X-Mode Bright Black är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
20"-fälg från MAK av modellen X-Mode Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 20" och ET-måttet 37 mm.
Fälg från MAK på 19" med modellnamnet X-Mode Gunmetal Machined Face. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9" och ET-måttet är 18 mm.
X-Mode Gunmetal Machined Face 21" från MAK med 11.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.