Denna 18"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3400 kronorsklassen. Fälgen heter Nomad Shiny Black och den tillverkas av MAK. MAK Nomad Shiny Black har en fälgbredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Nomad Shiny Black är 56 mm. Denna variant av Nomad Shiny Black har ett navhål/centrumhål som är 89 mm stort. MAK Nomad Shiny Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MAK Nomad Shiny Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 386 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Nomad Shiny Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 56 mm |
| Navhål | 89 mm |
18"-fälg av modellen Nomad Black Machined Face från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 56 mm.
Stone5 T Shiny Black 18" från MAK med 7.5" bredd och ET på 56 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
18"-fälg från MAK av modellen Express Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 18" och ET-måttet 56 mm.
Stone5 Black Machined Face från MAK. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 56 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.