MAK Leipzig dark är en fälg på 22" från MAK. Fälgens bredd är 10". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 48 mm. Detta är en fälg med 71.6 mm stort navhål. Du hittar mer information om MAK Leipzig dark genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 711 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Leipzig dark |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 48 mm. MAK Speciale dark är 22" och har en bultcirkel på 5/130.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 54 mm. Modellen heter Leipzig Dark.
Denna 22"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 61 mm. Modellen heter Leipzig dark.
Fälg från MAK på 20" med modellnamnet Leipzig dark. Bultcirkeln är 5/130, bredden 9.5" och ET-måttet är 68 mm.