En snygg fälg på 21" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Leipzig Black polished. MAK Leipzig Black polished har en fälgbredd som är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 60 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 71.6 mm. En uppsättning MAK Leipzig Black polished kan bli din för endast 6805 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 805 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Leipzig Black polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 60 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Leipzig dark 21" från MAK med 9.5" bredd och ET på 60 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Leipzig Black Polished 20" från MAK med 11" bredd och ET på 60 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Denna 20"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 60 mm. Modellen heter Leipzig Dark.
Leipzig Black polished från MAK är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 68 mm. Bultcirkeln är 5/130.