En snygg fälg på 17" från MAK. Denna modell har MAK valt att kalla för Express Black. Fälgbredden för denna variant av MAK Express Black är 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av Express Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 66 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 89.1 mm stort. Express Black 17" är en snygg fälg för 2577 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 577 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Express Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 66 mm |
| Navhål | 89.1 mm |
Express Black polished från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 66 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Load5 Black Machined Face från MAK är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 66 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Fälg från MAK på 17" med modellnamnet Overland. Matt Black. Bultcirkeln är 5/130, bredden 7" och ET-måttet är 66 mm.
17"-fälg av modellen Load5 Shiny Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 66 mm.