MAK Overland. Shiny Black Machined Lip är en fälg på 17" från MAK. Bredden på denna fälg är 7". Bultcirkeln för denna fälg är 6/120.
Inpressningsdjupet för MAK Overland. Shiny Black Machined Lip är 50 mm. Denna variant av Overland. Shiny Black Machined Lip har ett navhål/centrumhål som är 74 mm stort. Overland. Shiny Black Machined Lip 17" är en snygg fälg för 2848 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 848 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Overland. Shiny Black Machined Lip |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 6/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 74 mm |
Overland. Shiny Black Machined Lip från MAK. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 51 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 6/120.
17"-fälg av modellen Overland. Matt Black från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/120 och ett ET-mått på 50 mm.
Overland. Shiny Black Machined Lip 16" från MAK med 6.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
17"-fälg av modellen Overland. Shiny Black Machined Lip från MAK. Denna fälg har en bultcirkel som är 6/130 och ett ET-mått på 51 mm.