Safari6 Gloss Black 18" är en snygg fälg som tillverkas av MAK. Bredden på denna fälg är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 6/139.7, vilket betyder att den har 6 bultar och en cirkeldiameter på 139.7 mm.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 112 mm. En uppsättning MAK Safari6 Gloss Black kan bli din för endast 3459 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 459 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MAK |
|---|---|
| Modell | Safari6 Gloss Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 139.7 |
| Bultcirkel | 6/139.7 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 112 mm |
Safari6 Gloss Black från MAK är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 20 mm. Bultcirkeln är 6/139.7.
Denna 18"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Safari6 Gloss Black.
Denna 17"-fälg från MAK har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Safari6 Gloss Black.
Safari6 Gloss Black 20" från MAK med 8.5" bredd och ET på 20 mm. Fälgens bultcirkel är 6/139.7.