Mega wheels Leo Silver är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Mega wheels. Denna fälg är 7.5" bred. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för Mega wheels Leo Silver är 36 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. Leo Silver 17" är en snygg fälg för 1224 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 224 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Mega wheels |
|---|---|
| Modell | Leo Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 36 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
16"-fälg av modellen Leo Silver från Mega wheels. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 36 mm.
17"-fälg från Mega wheels av modellen Leo Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 43 mm.
17"-fälg från Mega wheels av modellen Leo Silver. Bultcirkeln är 4/108, bredden 17" och ET-måttet 23 mm.
Mega wheels Leo Silver, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.