Denna 20"-fälg från Monaco har modellnamnet GP2 Gloss Black. Denna fälg är 8.5" bred. Monaco GP2 Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 63.4 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Monaco GP2 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2484 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 484 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP2 Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
GP2 Gloss Black Polished från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
GP2 Gloss Black från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Denna 21"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black Polished.
Monaco GP2 Anthracite Polish, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 40 mm.