Med ett pris på 2154 kronor är Monaco GP2 Gloss Black ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Fälgens bredd är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av GP2 Gloss Black kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Navhålet på Monaco GP2 Gloss Black är 63.4 mm stort. Monaco GP2 Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Monaco GP2 Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 154 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP2 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.4 mm |
Denna 20"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black.
GP2 Gloss Black Polished från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
Denna 21"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black Polished.
Monaco GP2 Anthracite Polish, 21"-fälg, 9.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 40 mm.