Monaco GPX Black Polished är en fälg på 18" från Monaco. Denna fälg är 8" bred. Monaco GPX Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för Monaco GPX Black Polished är 48 mm. Monaco GPX Black Polished har ett centrumhål (navhål) på 70.1 mm. Monaco GPX Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Monaco GPX Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 813 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GPX Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 70.1 mm |
GPX Gloss Black 18" från Monaco med 8" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 18"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 30 mm. Modellen heter GPX Black Polished.
GPX Black Polished från Monaco. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Monaco GPX Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 39.