GP2 Gloss Black 19" är en snygg fälg som tillverkas av Monaco. Monaco GP2 Gloss Black har en fälgbredd som är 8.5". Monaco GP2 Gloss Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114 mm (bultcirkel 5/114).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 67.1 mm. Monaco GP2 Gloss Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Monaco GP2 Gloss Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 268 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | GP2 Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114 |
| Bultcirkel | 5/114 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Fälg från Monaco på 18" med modellnamnet GP2 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 8" och ET-måttet är 40 mm.
Denna 19"-fälg från Monaco har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter GP2 Gloss Black.
GP2 Gloss Black från Monaco. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/108.
19"-fälg från Monaco av modellen GP2 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 45 mm.