Denna 17"-fälg från Monaco har modellnamnet Rr8M Gloss Black Polished. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Monaco Rr8M Gloss Black Polished har en bredd på 7.5". Monaco Rr8M Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Inpressningsdjupet för Monaco Rr8M Gloss Black Polished är 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Monaco Rr8M Gloss Black Polished 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 733 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Monaco |
|---|---|
| Modell | Rr8M Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. Monaco RR8M Gloss Black Polished är 18" och har en bultcirkel på 5/108.
RR8M Gloss Black från Monaco är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Monaco RR8M Gloss Black, 17"-fälg, 7.5" bredd, 5/100 bultcirkel och ET på 35 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Monaco Rr8M Anthracite Polish är 17" och har en bultcirkel på 5/112.