MSW 80 Gloss Black är en fälg på 17" från MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Med en cirkeldiameter på 100 mm och hål för 4 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 4/100.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 42 mm. MSW 80 Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 63.3 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 80 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1969 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 969 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 4/100.
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 37 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.
Fälg från MSW på 15" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/100, bredden 6" och ET-måttet är 35 mm.