80 Gloss Black 15" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 6". Fälgens cirkeldiameter är 100 mm och fästs med 4 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 4/100 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 63.3 mm stort. BytHjul säljer MSW 80 Gloss Black 15" i sin webbshop för 1359 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 359 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
Denna 15"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
Fälg från MSW på 15" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/100, bredden 6" och ET-måttet är 35 mm.
Fälg från MSW på 15" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/100, bredden 6" och ET-måttet är 40 mm.
15"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 35 mm.