MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en bredd på 7.5". MSW 50 Matt Gunmetal Polished har 4 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 4/108.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 37 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. MSW 50 Matt Gunmetal Polished kan du köpa från BytHjul för endast 3187 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 187 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 37 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 37 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
50 Matt Gunmetal Polished 18" från MSW med 7.5" bredd och ET på 20 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 32 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
50 Matt Gunmetal Polished från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 37 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.