Denna 18"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3200 kronorsklassen. Fälgen heter 50 Matt Gunmetal Polished och den tillverkas av MSW. MSW 50 Matt Gunmetal Polished har en fälgbredd som är 7.5". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 4 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 4/108.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 20 mm. Detta är en fälg med 65.1 mm stort navhål. 50 Matt Gunmetal Polished 18" är en snygg fälg för 3187 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 187 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 4/108 och ett inpressningsdjup på 32 mm. Modellen heter 50 Matt Gunmetal Polished.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 37.
Fälg från MSW på 22" med modellnamnet 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 20 mm.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished, 17"-fälg, 7" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 32 mm.