Med ett pris på 1359 kronor är MSW 80 Gloss Black ett bra alternativ bland 15"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 6". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 108 mm och 4 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 22 mm. MSW 80 Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 65.1 mm. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 80 Gloss Black. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 1359 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 359 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
80 Gloss Black Polished 15" från MSW med 6" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
MSW 80 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 98 och som fästs med 4 bultar. 6" bredd och ET 35.
Fälg från MSW på 15" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/100, bredden 6" och ET-måttet är 35 mm.
Fälg från MSW på 15" med modellnamnet 80 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 4/100, bredden 6" och ET-måttet är 40 mm.