MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och 80 Gloss Black Polished 17" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/100.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 80 Gloss Black Polished är 45 mm. Denna variant av 80 Gloss Black Polished har ett navhål/centrumhål som är 54.1 mm stort. MSW 80 Gloss Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 80 Gloss Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 089 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 54.1 mm |
Denna 16"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter 80 Gloss Black Polished.
17"-fälg av modellen 80 Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/100 och ett ET-mått på 40 mm.
MSW 80 Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 4 bultar. 5" bredd och ET 40.
80 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 37 mm. Bultcirkeln är 4/100.