Om du letar efter bra 17"-fälgar kan MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face har en bredd på 7.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 100 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 35 mm. Centrumhålet på denna fälg är 63.3 mm stort. BytHjul säljer MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face 17" i sin webbshop för 3003 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 003 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 71 Gloss Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 5/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
71 Gloss Gun Metal Machined Face 17" från MSW med 7.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
19"-fälg av modellen 71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
18"-fälg från MSW av modellen 71 Gloss Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.