MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 8" passar. Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 35 mm. MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face har ett centrumhål (navhål) på 73.1 mm. BytHjul säljer MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face 19" i sin webbshop för 3055 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 055 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 71 Gloss Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
71 Gloss Gun Metal Machined Face 17" från MSW med 7.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
18"-fälg från MSW av modellen 71 Gloss Gun Metal Machined Face. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 42 mm.
71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.