MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och 79 Black Polished 17" är inget undantag. Denna fälg är 7" bred. Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 79 Black Polished är 47 mm. Centrumhålet på denna fälg är 63.3 mm stort. MSW 79 Black Polished är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa MSW 79 Black Polished från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 230 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 79 Black Polished |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
MSW 79 Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 47.
MSW 79 Black Polished, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 45 mm.
MSW 79 Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 100 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 47.
79 Black Polished från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.