MSW 51 G.Blk 21" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Fälgens bredd är 9.5". MSW MSW 51 G.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 108 mm (bultcirkel 5/108).
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 42 mm. Centrumhålet på denna fälg är 63.3 mm stort. En uppsättning MSW MSW 51 G.Blk kan bli din för endast 3913 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 913 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 42.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 8.5" och ET 32 mm. Bultcirkeln är 5/108.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/108.
MSW MSW 51 G.Blk, 22"-fälg, 9" bredd, 5/108 bultcirkel och ET på 43 mm.