Detta är en MSW-fälg av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 110 mm och 5 hål för bultar.
Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 29 mm. Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol har ett navhål/centrumhål som är 65.0 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk/Pol. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3802 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 802 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 65.0 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 9" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 29 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 29 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/110.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 110 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 29.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 10" bredd och ET på 25 mm. Fälgens bultcirkel är 5/110.