MSW 51 G.Blk 21" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW MSW 51 G.Blk har en bredd på 9". Fälgen har en bultcirkel som är 5/110, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 110 mm.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 29 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 65.0 mm. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk 21" i sin webbshop för 4517 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 517 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 110 |
| Bultcirkel | 5/110 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 65.0 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 9" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 29 mm.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/110, bredden 9" och ET-måttet är 29 mm.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 29 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/110.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/110, bredden 10" och ET-måttet är 25 mm.