En snygg fälg på 16" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 80 Gloss Black. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW 80 Gloss Black har en fälgbredd på 6.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 43 mm. Denna variant av 80 Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 57.1 mm stort. MSW 80 Gloss Black kan du köpa från BytHjul för endast 1798 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 798 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 80 Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
16"-fälg av modellen 80 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 41 mm.
MSW 80 Gloss Black Polished, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 46 mm.
16"-fälg från MSW av modellen 80 Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 46 mm.
80 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 41 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.