Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4600 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 8.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 45 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. Du hittar mer information om MSW MSW 51 G.Blk/Pol genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 537 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/108.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol 21" från MSW med 9.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.