Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 4700 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. Denna fälg är 9.5" bred. MSW MSW 51 G.Blk/Pol fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 42 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW MSW 51 G.Blk/Pol. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4661 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 661 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 42.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 10.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.