MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 50 Matt Gunmetal Polished är 38 mm. Navhålet på MSW 50 Matt Gunmetal Polished är 73.1 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 50 Matt Gunmetal Polished för 3957 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 957 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Matt Gunmetal Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
50 Matt Gunmetal Polished 19" från MSW med 8.5" bredd och ET på 30 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
19"-fälg från MSW av modellen 50 Matt Gunmetal Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 43 mm.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 11" bredd och ET 38.
MSW 50 Matt Gunmetal Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 4 bultar. 7.5" bredd och ET 38.