Denna 18"-fälg från MSW har modellnamnet MSW30 Shiny Black Machined Lip. Fälgens bredd är 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Denna variant av MSW30 Shiny Black Machined Lip kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Denna variant av MSW30 Shiny Black Machined Lip har ett navhål/centrumhål som är 66 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3383 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 383 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW30 Shiny Black Machined Lip |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66 mm |
19"-fälg från MSW av modellen MSW30 Shiny Black Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 43 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 49 mm. MSW MSW30 Shiny Black Machined Lip är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 17"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter MSW30 Shiny Black Machined Lip.
MSW30 Shiny Black Machined Lip 20" från MSW med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.