Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet 50 Gloss Black. Fälgens bredd är 9.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW 50 Gloss Black är 50 mm. Navhålet på MSW 50 Gloss Black är 73.1 mm stort. Du hittar mer information om MSW 50 Gloss Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 711 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 50 Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
50 Matt Gunmetal Polished 20" från MSW med 9.5" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
20"-fälg av modellen 50 Gloss Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 45 mm.
50 Gloss Black från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
MSW 50 Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.