En snygg fälg på 20" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 51 G.Blk/Pol. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. MSW 51 G.Blk/Pol 20" är en snygg fälg för 3741 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 741 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
20"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 28 mm.