Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 114.3 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 45 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 73.1 mm. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk/Pol 20" i sin webbshop för 3677 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 677 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.