Denna 18"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3300 kronorsklassen. Fälgen heter 71 Gloss Gun Metal Machined Face och den tillverkas av MSW. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face har en bredd på 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet för MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face är 42 mm. Detta är en fälg med 73.1 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för MSW 71 Gloss Gun Metal Machined Face. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 3268 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 268 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 71 Gloss Gun Metal Machined Face |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW är en fälg på 18" med en bredd på 8" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/112.
71 Gloss Gun Metal Machined Face 17" från MSW med 7.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
19"-fälg av modellen 71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 35 mm.
71 Gloss Gun Metal Machined Face från MSW. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.