Denna 22"-fälg är ett utmärkt alternativ i 5200 kronorsklassen. Fälgen heter MSW 51 G.Blk/Pol och den tillverkas av MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd på 10.5". MSW MSW 51 G.Blk/Pol fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66.5 mm. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk/Pol 22" i sin webbshop för 5162 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 162 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 22" med en bredd på 10.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Denna 22"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 43 mm.
22"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 43 mm.