MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 51 G.Blk/Pol 21" är inget undantag. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 10.5". MSW MSW 51 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 43 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. MSW 51 G.Blk/Pol 21" är en snygg fälg för 4763 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 763 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 19.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 10.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/120.
21"-fälg av modellen MSW 51 G.Blk från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 43 mm.