En snygg fälg på 19" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 41 Gloss Black Polished. Fälgens bredd är 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 27 mm. Navhålet på MSW 41 Gloss Black Polished är 73.1 mm stort. MSW 41 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 3405 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 405 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 41 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 27 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 27 mm. Modellen heter 41 Gloss Black.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet 41 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
41 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
Denna 19"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter 41 Gloss Black Polished.