MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW30 Shiny Black Machined Lip 18" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 7.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 44 mm. Detta är en fälg med 73 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW MSW30 Shiny Black Machined Lip 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 307 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW30 Shiny Black Machined Lip |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 73 mm |
MSW MSW30 Shiny Black Machined Lip, 18"-fälg, 7.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 48 mm.
MSW30 Shiny Black Machined Lip 20" från MSW med 8.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
MSW30 Shiny Black Machined Lip från MSW. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet MSW30 Shiny Black Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 32 mm.